O Nas

Zapraszamy do zapoznania się z zakresem Naszej działalności.
Firma Budrys specjalizuje się w usługach dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie, jednak pracujemy dojeżdżając tam, gdzie potrzebna jest pomoc doświadczonych specjalistów. Zatrudniamy zespół ekspertów, którzy posiadają szeroką wiedzę na temat insektów, owadów i szkodników. Są to praktycy, którzy mają wieloletnie doświadczenie w zwalczaniu pluskiew, deratyzacji czy zabezpieczaniu obiektów przed ptakami.
Potrafimy rozpoznać, jaki rodzaj szkodnika żeruje w danym miejscu, a następnie dobrać rozwiązanie, które zapewni najwyższą skuteczność likwidacji. Świadczymy kompleksową pomoc zarówno dla firm, pomagając im spełnić wymogi monitoringu HACCP, jak również uwalniamy osoby prywatne od problemu komarów, mrówek czy szczurów.
W skład naszego wyposażenia wchodzą nowoczesne sprzęty do zamgławiania, wykonywania oprysków, aplikacji środków owadobójczych pod ciśnieniem czy generatorów ozonu. Dzięki takiemu zapleczu potrafimy sprostać najtrudniejszym wyzwaniom.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu osobistego. Dni szkodników, które za cel swojego żeru wybrały Twój obiekt, są policzone!

Nasza Misja

SKUTECZNOŚĆ
Skuteczność w walce z szkodnikami to Nasz priorytet
SZYBKOŚĆ
Działamy w sposób ekspresowy. Dni szkodników są policzone 🙂
JAKOŚĆ
Nasze usługi są na najwyższym poziomie, gdyż realizowane są przez zespół ekspertów.

Firma Budrys

specjalizuje się w usługach dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie, jednak pracujemy dojeżdżając tam, gdzie potrzebna jest pomoc doświadczonych specjalistów.

Nasze statystyki

Zadowolonych klientów

99%

Skutecznych interwencji

98%

Eksperckiej wiedzy

100%
Dzięki naszemu 24-godzinnemu czasowi reakcji zapewniamy natychmiastowe rozwiązanie problemu kontroli szkodników. Zapewniamy ochronę przed szkodnikami, która jest łatwa i bezproblemowa, zapewniając najlepszą obsługę klienta w branży.

NASZE ATUTY

Skuteczny, dobrze opracowany plan walki ze szkodnikami, który raz na zawsze uwolni Cię od problemu.

Doświadczeni specjaliści, którzy wiedzą, jakie metody dezynsekcji wybrać w zależności od rodzaju szkodnika.

Spełnienie najwyższych wymogów dotyczących ochrony obiektów przed szkodnikami. Kompleksowo i efektywnie.