CENNIK STANDARDOWY

RODZAJ SZKODNIKA

METODA

POWIERZCHNIA

KOSZT

Pluskwy

zamgławianie ULV

do 40m2

2 x 200 zł

do 60m2

2 x 250 zł

gaz

do 40m2

300 zł

do 60m2

400 zł

Prusaki,
karaluchy,
mrówka faraona

 

 

gel

kawalerka

120 zł

do 40m2 150 zł
do 60m2 200 zł

oprysk

kawalerka

120 zł
do 40m2  150 zł
do 60m2 200 zł 

Mole

oprysk

kawalerka

120 zł

do 40m2

150 zł

do 60m2 200 zł
zamgławianie ULV kawalerka 120 zł
do 40m2 150 zł
do 60m2 200 zł

 Osy, szerszenie

oprysk od 150 zł

Komary, Kleszcze

oprysk lub gorąca i zimna mgła ULV 1000m2 400 zł

Przy większych zamówieniach ceny ustalane indywidualnie.
Dojazd do klienta poza granicami Warszawy do 30 km cena 40zł.

Opisy stosowanych metod

Żel (gel) na prusaki, karaluchy, mole Metoda pokarmowa – najbezpieczniejsza ze wszystkich metod stosowana przy zwalaczniu karaluchów oraz prusaków, polega na wyłożeniu trutki pokarmowej pod postacią żelu zawierającego atraktanty pokarmowe. Żel najprosciej porównac do kleju, wyciskamy male punkciki wiekości główki szpilki i umiejscawiamy w miejscach w których owady bedą miały do nich łatwy dostęp (natomiast dzieci i zwierzęta juz nie) takich jak tyły lodówki , pralki, kuchenki, szafek, pod zlewem, w zawiaskach w szafkach. Jezeli zabieg obejmuje rowniez pokoje punkty rozkaldamy w miarę równomiernie dookola pomieszcznia co okolo 2m w miarę możliwości równiez w miejscach mało dostepnych. Substancja aktywna zawarta w żelu to FIPRONIL, substancja zawarta również w obrożach przeciwpchielnych dla zwiarząt, także bardzo bezpieczna dla ssakow.
Oprysk na prusaki, karaluchy, mole Metoda – kontaktowa – najbardziej klasyczna metoda tzw “wylewanie”, sporządzamy roztwor wodny z koncentratu  i opryskujemy miejsca newralgiczne takie jak powierzchnie za szafkami kuchennymi , kratki wentylacyjne, powierzchnie za i pod lodówką, kuchenką, pralką zmywarką. Używany środek zawiera substanjcję aktywną FIPRONIL używaną w obrożach przewipchielnych, także jest bezpieczny dla ssaków. W przypadku dezynsekcji całego mieszkania w pokojach opryskujemy listwy przypodłogowe. Powierzchnie zroszone schną przez około 1 godzinę więc prosimy przez ten okres o wzmożoną ostrożność aby się nie poślizgnąć. Środek jest bezwonny i nie pozostawia żadnych śladów.
Oprysk na pluskwy dezy
Zamgławianie na pluskwy Zamgławianie ULV (ultra low volume) – niskoobjętościowe charakteryzuje się bardzo małą wielkością kropli 10-50 mikronów. Dzieki temu środek bardzo dokładnie wnika we wszystkie potencjalne kryjówki i szczeliny oraz idealnie osiada na opryskanych powierzchniach. Wykonujemy 2 zabiegi różnymi środkami owadobójczymi w odstępie 14 dni. Po każdym zabiegu wymagane jest opuszczenie mieszkania na 3 godziny aż do opadnięcia preparatu. Po zabiegu wymagane jest przetarcie powierzchni mających kontakt z jedzieniem.
Gaz na pluskwy Gazowanie – dziala silnie zarówno kontaktowo jak i inhalacyjnie. Polega na opryskaniu silnie parującym preparatem powierzchni narażonych na infestację pluskwy (takich jak listwy przypodłogowe, pojemniki na pościel, tyły szafek) . Po zabiegu wymagane jest opuszczenie mieszkania na 24h . Po powrocie, należy starannie wywietrzyć pomieszczenia przez około 3 godziny oraz umyć pozostałości cieczy roboczej z opryskanych powierzchni.
Jako jedyna metoda pozwala pozbyć się pluskwy już po jednym dniu.