Deratyzacja

Szczury nie tylko budzą w nas odrazę i wstręt. Stanowią realne zagrożenie dla naszego zdrowia, a to za sprawą licznych chorób, które przenoszą. Ostatnie badania wykazały, że przeciętny szczur jest nosicielem pcheł, roztoczy, wszy i nawet 13 różnych pasożytów. To samo tyczy się myszy, które mogą przynieść ze sobą toksoplazmę czy dur szczurzy. Biorąc pod uwagę, że już ponad 200 mln ludzi zachorowało na schistosomatozę, przenoszoną właśnie przez szczury, nie możemy lekceważyć zagrożenia, jakie niesie przebywanie gryzoni w naszym otoczeniu. Deratyzacja polega na zwalczaniu gryzoni przy użyciu specjalistycznych metod zapewniających wysoką skuteczność prowadzonych działań.

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS JUŻ DZIŚ!

Oferujemy kilka usług, aby chronić Twój dom przed szkodnikami. Czerpiąc z wieloletnich doświadczeń w zwalczaniu szkodników, szczególną uwagę zwracamy na strukturę każdego budynku.


W przypadku sprzedawców detalicznych kontrola szkodników ma zasadnicze znaczenie dla ochrony zarówno nieruchomości, jak i towarów, a także zdrowia pracowników i klientów.

Problemy z szkodnikami są nie tylko uciążliwe dla restauracji i kuchni handlowych, mogą niszczyć firmy i stanowić poważne zagrożenie dla zdrowia ludzi

Przy stałym natężeniu ruchu magazyny i fabryki są szczególnie wrażliwe na problemy związane ze szkodnikami

SPRAWDŹ NAS JUŻ DZIŚ!